Ballina Etiketimet Ndodh

Etiketim: ndodh

Çfarë i ndodh trupit kur e lini duhanin (VIDEO)

Të gjithë e dimë çfarë dëmesh shkakton pirja e duhanit në trup. Por, a e dini se si ndikon në trup lënia e duhanit? Efektet...

Putin rrethon Moskën me raketa,çfarë po ndodh? (FOTO)

Ministria ruse e Mbrojtjes ka njoftuar se për të forcuar mbrojtjen ajrore të Moskës përreth kryeqytetit kanë vendosur sistemin raketor “S-400”. Në një deklaratë të...

Shikoni se çfarë ndodh kur e përzieni Coca Colan me qumësht...

Sot shkenca është në dispozicion të të gjithëve dhe mund të kënaqemi më të. Videon që ua prezantojmë tregon se çfarë ndodh kur Coca...