Ballina Etiketimet Ndotja e tetoves

Etiketim: ndotja e tetoves

Oxhaqet e “Jugohromit” tani nxjerrin edhe flakë, jo vetëm tym

Deri sa kryetari i BDI-së Ali Ahmeti po bëhet gati të fillojë fushatën me varreza dhe eshtra në Zajaz, varreza të reja masive për...