Ballina Etiketimet Ndrecaj

Etiketim: ndrecaj

Djali i Mirsad Ndrecajt: Shpesh qaj për babin (VIDEO)

Shpesh e kujtoj babin dhe qaj, thotë Ilirjan Ndrecaj, djali i Mirsad Ndrecajt të rënë në Kumanovë, derisa tregon se sa i mungon babai...

Familja Ndrecaj: Ky pushtet në Maqedoni i ka ditët e numëruara

Ylber Ndrecaj, vëllai i Mirad Ndrecajt – NATO, ka porositur gazetën “Lajm” që të mos lëshojë pe para presioneve. “Ju përkrahim fuqimisht. Mos u dorëzoni,...

Lajmet e fundit