Ballina Etiketimet Nena lutet per ndihme

Etiketim: nena lutet per ndihme

Një nënë me fëmijë të sëmurë lutet për ndihmë (VIDEO)

Gjëja më e vështirë për 54 vjeçaren Lidija Todorovska është ta heq nga karroca për invalid dhe ta nxjerrë jashtë të birin e saj...

Lajmet e fundit