Ballina Etiketimet Nikolla

Etiketim: nikolla

Përplasja VMRO-LSDM, zgjedhje apo qeveri të re?

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka ritheksuar qëndrimin e tij për mbajtjen e zgjedhjeve për daljen nga kriza politike që po kalon vendi. "Njerëzit ndihen...

Kurthi i Nikolla Gruevskit

Fillimi i fundit i një regjimi totalitar Selim Iljazi Jemi të indinjuar dhe të neveritur nga retorika mashtruese, hipokrite dhe arrogante e politikanëve, diplomatëve, propagandistëve, protestuesve...

Ja përse studentja sulmoi ministren Nikolla, rrëfimi prekës i 24-vjeçares (VIDEO)

Mirela Ruko, 24 vjeç nga Fieri, është studentja që i hodhi salcë në kokë ministres së Arsimit Lindita Nikolla pasditen e sotme. Ajo ka mbaruar...

Ja sa vite burg rrezikon studentja që sulmoi me salcë ministren...

Policia ka nisur ditën e sotme procedimin penal për studenten Mirela Ruko, e cila i hodhi ditën e djeshme salcë ministres Lindita Nikolla në...