Ballina Etiketimet Opozitare

Etiketim: opozitare

Gruevski fillon lojën opozitare

VMRO-DPMNE vlerëson se LSDM-së i interesojnë vetëm masat populiste dhe jo projektet të cilat japin rezultate afatgjate. “Kjo qeveri nuk është reformuese por anti-reformuese. Qeveria...

Siri, arrin në zonën e kontrolluar nga opozitarët autokolona me civilë

Autokolona e nisur nga lindja e Halepit e cila transportonte civilët e kësaj zone të rrethuar nga regjimi i Asadit dhe milicët shitë të...

Lajmet e fundit