Ballina Etiketimet Orientimi

Etiketim: orientimi

Sela: Orientimi perëndimor i shqiptarëve u vulos në Kongresin e Manastirit

Kryetari i LR-PDSH-së, dhe njëherësh edhe kryetar i Komunës së Strugës, Ziadin Sela përmes një postimi në Facebook ka uruar gjithë shqiptarët me rastin...

Lajmet e fundit