Ballina Etiketimet Pagjumesia

Etiketim: pagjumesia

Gjysma e Maqedonisë përdorë “Diazepam” dhe “Leksilium”

Fondi Shëndetësor në Maqedoni njoftoi se numri i qytetarëve që po përdorin kapsulat Diazepam dhe Leksilium, po rritet pa ndalur, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë...

PLUHURI SHTËPIAK PËR GJUMË: Kurrë më nuk do të keni problem...

Nëse keni problem me gjumin, provoni këtë “pluhur për gjumë” plotësisht natyral dhe me pagjumësinë më kurrë nuk do të keni problem… Njëri nga shkaqet...

Lajmet e fundit