Ballina Etiketimet Pergjigjet

Etiketim: pergjigjet

“A keni frigë nga burgu” Ja si përgjigjet Sasho Mijalkovi (VIDEO)

Edhe pse i dyshuar për disa raste, ish-drejtor i DBK-së, Sasho Milajkov pyetja “A keni frikë nga burgu”, me një buzëqeshje u përgjigj se...

Pique i përgjigjet pyetjes rreth përjashtimit të Ramos

Barcelona fitoi ndaj Real Madridit me rezultat 2-3, por nga minuta e 77-të Los Blancos ishtin me një lojtar ma pak. E gjitha kjo pasi...

Zaev: LSDM-ja është duke i analizuar përgjigjet e BDI-së (VIDEO)

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev ka bërë të ditur se BDI-ja i ka kthyer përgjigje në lidhje me letrën për mundësinë e koalicionit. Përgjigjet...

Zaev: Do të pranojmë çdo gjë brenda kushtetutës; Arifi: Ka vullnet...

Pas konsultave brendapartiake, BDI i ka kthyer përgjigje LSDM-së në formë të shkruar, ndërsa kjo e fundit po shqyrton të njëjtat, konfirmoi kryetari i...

Talat Xhaferi kryeparlamentar? Ja si përgjigjet ai

Talat Xhaferi, deputet i BDI-së, në deklaratën e tij për Portalb.mk as nuk ka pohuar e as nuk ka mohuar informacionin se ai mund...

EVN i përgjigjet Lëvizjes BESA

Pas reagimit të Lëvizjes BESA dhe apelit të kësaj partie drejtuar EVN-së që kjo e fundit t’i qaset më seriozisht shpërndarjes dhe furnizimit me...

Lajmet e fundit