Ballina Etiketimet Perzhino

Etiketim: perzhino

Nëse dështon “Përzhino 2” nuk ka arsyetim për partitë nënshkruese, Brukseli...

Analistët dhe njohësit e politikës në Maqedoni, shprehen se tashmë pas nënshkrimit të marrëveshjes së Përzhino 2, tek partitë politike në Maqedoni nuk ekziston...

Letër e hapur e Bilall Kasamit, nga Lëvizja BESA, drejtuar katër...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, u ka dërguar nga një letër katër liderëve të partive parlamentare në Maqedoni: Menduh Thaçit të PDSH-së, Ali...

Lajmet e fundit