Ballina Etiketimet Platforma e levizjes besa

Etiketim: platforma e levizjes besa

“Lufta” mes Lëvizjes BESA dhe VMRO-DPMNE-së afër eskalimit

Po ashpërsohet përplasja mes Lëvizjes BESA dhe VMRO-DPMNE-së së Nikolla Gruevskit. Tre ditë pasi Gruevski i shpalli “luftë” Ridefinimit, ka ardhur përgjigje e fuqishme...

Lajmet e fundit