Ballina Etiketimet Politike

Etiketim: politike

Baruti: Komandant Makiatot e 2002-2016, të largohen nga skena politike

Xhem Llamallari: Komandant Makiatot e 2002-2016, dhe ata që thirrshin UÇK,UÇK për interes të xhepit vet, menjëher të largohen nga skena politike. Magart njëher!

Top Channel: Kriza politike paszgjedhore në Maqedoni spostohet në Shqipëri

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë Edi Rama ka thirrur në negociata sekrete krerët e katër partive shqiptare që morën deputetë në zgjedhjet e parakohshme...

Fushata zgjedhore në Maqedoni fillon të hënën, ja kush prej ku...

Fushata zgjedhore zyrtarisht do të fillojë të hënën më 21 nëntor, ndërsa partitë politike po përgaditen për mitingjet e tyre të para, përcjell Telegrafi...

Erdoğan: I kemi treguar botës mënyrën se si bëhet politikë nga...

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se "Kemi ribërë përkufizimin e demokracisë dhe i kemi treguar botës mënyrën e të bërit politikë...

Lajmet e fundit