Ballina Etiketimet Presidence

Etiketim: presidence

Rama dhe Basha takim në Presidencën e Shqipërisë

Pas ftesës së Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, sot kryeministri i vendit, Edi Rama është takuar me liderin e opozitës dhe njëkohësisht kryetar i...

Si e ndryshoi Trump presidencën për 7 ditë!

Nga Stephen COLLINSON Përçarje e protesta të ndryshme, presidenti i ri po lëviz përpara tregtinë, emigracionin dhe politikën e jashtme, e me një fjalë ai...

Lajmet e fundit