Ballina Etiketimet Protesta ne kshz

Etiketim: protesta ne kshz

Me retorikën antishqiptare, VMRO-DPMNE po përgatitet për në opozitë

Me retorikën antishqiptare gjatë gjithë kampanjës zgjedhore, por edhe mbrëmë gjatë protestave para KSHZ-së , VMRO-DPMNE po i revolton edhe më shumë shqiptarët dhe...