Ballina Etiketimet Protesta

Etiketim: protesta

Zyrtare: Kriminelët që sulmuan Selën akuzohen për vrasje

Prokuroria Themelore Publike njofton se deri në këtë moment janë identifikuar dy persona të involvuar në sulmin e deputetit Ziadin Sela, gjatë ngjarjeve në...

Sela në gjendje të mirë shëndetësore, në spital kanë mbetur vetëm...

Gjendja shëndetësore e kryetarit të LR-PDSH-së Ziadin Sela është stabile. Ai vazhdon të kurohet në repartin e neurokirurgjisë në klinikën e Tetovës. Drejtuesi i...

“Kujtova se ajo natë nuk do të përfundonte asnjëherë”

Kameramani i Anadolu Agency (AA), Vedat Abdul, ka shpjeguar përjetimet e momentit ku është mbajtur peng (mbajtur i bllokuar) në ambientet e Kuvendit të...

Protesta para Ambasadës së Maqedonisë në Tiranë: “Mos kini frikë nga...

Sot në Tiranë është mbajtur një protestë para Ambasadës së Maqedonisë në Shqipëri, me sloganin “kundër diskriminimit të shqiptarëve në Maqedoni”. Pjesëtarët e Forumit Rinor...

KSHZ ndërpret seancën, Dime Spasov sërish thirrje për protesta (FOTO LAJM)

Komisioni Shtetëror Zgjedhor në Maqedoni, ankesën e fundit të LSDM-së do ta diskutojë nesër në seancën e planifikuar për në ora 11:00. Kryetari i KSHZ-së,...

Drejtori i Jugohromit kërkon afat shtesë për filtrat, punëtorët paralajmërojnë protesta

Pas mbylljes së kombinatit të Jugohromit 700 punëtorët">punëtorët paralajmërojnë protesta për të kërkuar nga Qeveria dhe drejtuesit e kompanisë që t’u sigurojnë paga gjatë...

Lajmet e fundit