Ballina Etiketimet Punet

Etiketim: punet

Nikovski: Tirana përzihet në punët e brendshme të Maqedonisë

Analisti Risto Nikovski mendon se Maqedonia duhet të kërkojë sqarime nga Tirana, duke konsideruar se Edi Rama përzihet në punët e brendshme të Maqedonisë,...

Zaev: Punët në Maqedoni patjetër të ndryshojnë

Lideri i LSDM-së në kuadër të fushatës parazgejdhore sot qëndroi në Krivogashtan, dhe të pranishmëve u tha se punët në Maqedoni patjetër të ndryshojnë...

Lajmet e fundit