Ballina Etiketimet Qender

Etiketim: qender

Dibra e Madhe do rikthehet ashtu siç ka qenë, qytet i...

Dibra e Madhe me plot bindje mund të thuhet se është qyteti më i dëmtuar shqiptar në mbi një shekull nga gjithë ndryshimet e...

LSDM premton Qendër të re klinike universitare në Shkup

Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë nëpërmes një kumtese zotohen se do të ndërtojnë një Qendër të re klinike universitare në Shkup. Nga aty premtojnë se...

50 punësime parazgjedhore në Qendrën Shëndetsore në Shkup

Në Qendrën Shëndetësore në Shkup javën e kaluar janë punësuar 50 mjek dhe motra medicinale. Ata janë sistemuar që të punojnë në Ndihmën e...

Lajmet e fundit