Ballina Etiketimet Qendrimet

Etiketim: qendrimet

Qëndrimi i Aleancës për Shqiptarët rreth bisedimeve VMRO-BDI

Aleanca për Shqiptarët i ndjek me vëmendje të veçantë bisedimet mes BDI-së dhe VMRO-së, me këtë rast rikujtojmë BDI-në se pjesëmarrja “pa kushte” në...

Qëndrimet e BDI-së, Lëvizjes Besa dhe Aleancës për Shqiptarët rreth temës...

Përfshirja e faktorit shqiptar në bisedimet për emrin janë njëra nga kushtet kyçe për formimin e Qeverisë së re. Në pikën e pestë të...

Kryesia e BDI-së përcakton qëndrimet mbi të cilat do të negociohet...

Kryesia Qendrore e Bashkimit Demokratik për Integrim ka dalë me një komunikatë pas mbledhjes së sotme në Tetovë. Komunikata vijon si më poshtë: Të vetëdijshëm për...

Ndërrimi i qëndrimeve të Thaçit (VIDEO)

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi tani njihet si një ndër liderët më interesant në vend dhe rajon. Thaçi qëndrimet e tij i ndërron brenda...

Lajmet e fundit