Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: rama

Rama bëri mirë që ua tregoi grekëve miqësinë me Erdoganin

E lexova intervistën e kryeministrit shqiptar në televizionin grek Skay… Ishte më e fortë nga tradita sahanlëpirëse e politikës shqiptare; por s’mjafton; sepse: l. Kryeministri shqiptar...

Rama i ftoi, por Nishani dhe Basha bojkotojnë Samitin e Diasporës

Edhe pse Kryeministri Edi Rama u kishte dërguar ftesë zyrtare, si Presidenti i Republikës Bujar Nishani ashtu edhe kreu i PD Lulzim Basha, nuk...

Emisioni ‘STOP’ frikëson ministrat e qeverisë Rama

Emisioni investigativ “STOP” i cili transmetohet në TV Klan ka paralajmëruar se këtë mbrëmje do transmetojë një përgjim audio të një ministri të qeverisë. Nga...