Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: rama

Rama: Mandatin e ardhshëm, 1 mld dollarë investim dhe dyfishim të...

Në komunikim e kësaj jave përmes rrjetit social Facebook, kryeministri Edi Rama është ndalur në gjendjen ekonomike të vendit, marrëveshjen me FMN-në dhe rritjen...

Rama: Ka mbaruar koha që Serbia të futet në Kosovë (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dhënë përgjigjen e tij nëse Serbia është duke planifikuar që të hyjë në Kosovë. Një përcjellës i Ramës në...

Pangallos: Rama ecën me kokën e Erdoganit, Xhufi: Ai të shpjegojë...

Ish-kryediplomati grek, Teodoros Pangalos e cilësoi si të ndikuar nga Turqia kreun e qeverisë shqiptare Edi Rama duke bërë edhe ironi edhe me aleancën...

Ali Ahmeti: Rama ka ndihmuar për takimin e liderëve shqiptarë, jam...

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti gjatë një interviste në televizionin 21, ka folur për takimet që janë zhvilluar ditëve të fundit me liderët politik...

Edi Rama bëhet hit në mediat sportive italiane shkaku i xhupit...

Kryeministri i Shqipërisë, Edin Rama, ka folur sot disa qytetarëve në Konispoli. Por ajo që ka bërë përshtypje është xhupi i veshur i Juventusit. Rama nuk...

Dy orë zgjati takimi i Ramës me Ahmetin, mësohen qasjet

Më shumë se dy orë ka zgjatur takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, partia e të...

Rama nuk heq dorë nga Jaguarët superluksozë

Këshilli i Ministrave ka shfuqizuar vendimin e shumë debatuar për marrjen me qira të makinave për zyrtarët e lartë, përfshirë ministrat dhe vetë Kryeministrin. Në...

Ja çka folën Sela dhe Rama

Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela që duhej të mbahej në ora 15 në zyrën e Ramës në Tiranë. Burime...

Shefi i CIA-s, vizitë “blic” në Tiranë, takoi Ramën, Nishanin dhe...

John Brennan, Drejtori i CIA-s ka kryer një vizitë blic në kryeqytetin shqiptar duke takuar të gjithë krerët më të lartë të shtetit për...

DEBATI/ Ndjekësit: Ke ministra injorantë, Rama: Mbaje gojen se…. (FOTO)

Fill pas rubrikës “Komunikimi i Javës” që Kryeministri Edi Rama mban çdo të dielë në Facebook kanë nisur një serë ngacmimesh ndaj tij dhe...