Ballina Etiketimet Ramush

Etiketim: ramush

Haradinaj: Mendoj se kjo është seanca e fundit, pasi gjykata…

Gjykata franceze në Kolmar të enjten pritet të marrë një vendim përfundimtar në lidhje me rastin Ramush Haradinaj. Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i partisë...

Deçani nuk feston pa Ramushin

Kryetari i Deçanit, Rasim Selmanaj, ka thënë se kanë vendosur që për këtë ditë të mos kenë organizime festive në mungesë të Ramush Haradinajt. Ai...

Ramushin çdokush mund ta ketë zili për fizikun e tij (FOTO)

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj njihet shumë për veprat që ai i ka bërë gjatë luftës në Kosovë. Shumëkush mund ta ketë zili për guximin...

Ramush Haradinaj nga Franca: Shteti i Kosovës nuk po më mbron,...

Ish-Kryeministri i Kosovës dhe lideri i AAK-së në opozitë, Ramush Haradinaj ka folur mbrëmë në emisionin Opinion, përmes një lidhje telefonike, rreth ndalimit të...

Haradinaj: Përgjigjen ia kemi dhënë me luftë Serbisë, ndalimi im është...

Një gjykatë e apelit në Francë liroi me kusht ish kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, por tha se ai duhet të qëndrojë në Francë...

Ç’duhet të mësojmë nga arrestimi i fundit i Ramush Haradinajt?

"Ramush Haradinaj do të na kthehet shpejt në Kosovë dhe do të na kthehet krenar e heroik si gjithmonë. Por, arrestimi i Ramush Haradinajt...

Ja momenti i arrestimit të Ramush Haradinajt në Francë (VIDEO)

Lideri i AAK-së, është arrestuar mbrëmë nga autoritetet franceze. Këto janë pamjet gjatë arrestimit të Ramush Haradinajt nga policia franceze. Ndërkohë, Haradinaj është duke u përballur...

Lajmet e fundit