Ballina Etiketimet Rasti me lagjen e trimave

Etiketim: rasti me lagjen e trimave

“Lagjja e Trimave”, sot mbahet seanca e radhës me dyer të...

Vazhdon gjykimi me dyer të hapura i 37 të akuzuarve në rastin “Kumanova – Lagjja e Trimave”, për ndodhitë e 9 dhe 10 majit...