Ballina Etiketimet Rrezikon

Etiketim: rrezikon

Vokrri: Kosova rrezikon përjashtimin nga FIFA dhe UEFA

Kosova u anëtarësua pak muaj më parë në FIFA dhe UEFA, por duket se mungesa e infrastrukturës sa duhur mund të sjellë rishqyrtimin e...

Ali Ahmeti, çlirimtari që rrezikon të kthehet në kolaboracionist

Që prej përfundimit të zgjedhjeve të së dielës në Maqedoni, i gjithë opinion shqiptar dhe maqedonas po presin me ankth vendimin që do të...

Kujdes! Mungesa e këtij minerali rrezikon shëndetin

Sipas Organizatës Botërore të Shenderësisë mungesa e hekurit është një problem tek njerëzit në të gjithë botën. Duke u konsideruar si burimi i anemisë si...

Deponia në Dibër kërcënon rëndë shëndetin e qytetarëve

Deponia e qytetit të Dibrës, e cila është vetëm pak metra larg zonave të banimit, vazhdon të jetë një shqetësim i rëndë për banorët. Qytetarët...

Lajmet e fundit