Ballina Etiketimet Rritja e pagave

Etiketim: rritja e pagave

Ja sa do rriten pagat për policët, mjekët, infermierët apo mësuesit

Pas rritjes së pagave për policët, qeveria ka dhënë detaje edhe për kategoritë e tjera nëpërmjet ministres së Shtetit për Inovacionin dhe Administratës Publike,...