Ballina Etiketimet Ruseve

Etiketim: ruseve

Obama, rusëve: Jeni të vegjël e të dobët për ne, pos...

Presidenti amerikan, Barack Obama, mbajti konferencën e fundit për këtë vit dhe të fundit si president. I irrituar me sulmet kibernetike ruse në zgjedhjet presidenciale...