Ballina Etiketimet Sa vota fitoi levizja besa ne 2020

Etiketim: sa vota fitoi levizja besa ne 2020

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Lajmet e fundit