Ballina Etiketimet Serbise

Etiketim: serbise

Serbët në veri votojnë me letërnjoftime të Serbisë

Serbët e veriut të Kosovës po votojnë pa u penguar në komunat Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, me letërnjoftime të vendbanimeve në Kosovë, të...

Pacolli i del “borxhit” Serbisë: Kujdes se masakrat tuaja mund të...

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, që ta ridizanojë trenin i cili nuk...

Ahmeti: Serbisë po i dhemb shumë Unioni i Bashkive Shqiptare

Lojë për fëmijë të vegjël dhe përrallë joserioze e ka quajtur kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq Unionin e Bashkive Shqiptare që u formua këtë...

Lajmet e fundit