Ballina Etiketimet Serialet turke ne shqiperi

Etiketim: serialet turke ne shqiperi

Ja kush është nëna e vërtetë e Melekut nga seriali “Nëna”...

Seriali turk “Nëna” është seriali i cili transmetohet në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni i cili po ndiqet dhe shikohet nga shumë persona dhe kjo...