Ja kush është nëna e vërtetë e Melekut nga seriali “Nëna” (FOTO)

Seriali turk “Nëna” është seriali i cili transmetohet në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni i cili po ndiqet dhe shikohet nga shumë persona dhe kjo sigurisht për shkak të tematikës delikate që trajton ky serial, shkruan InfoShqip

Ajo që preku më së shumti zemrat e publikut është vajza e vogël “Melek”, ku në serial tregohen keqtrajtimet dhe vuajtjet e saj. “Meleku” në serialin “Nena” është pa babanë, ndërsa e ëma është martuar me një person që e urren vajzën e saj dhe e detyron të bëjë edhe punët që nuk mund t’i bëjë një fëmijë. Megjitatë, Meleku në jetën e përditshme ka një familje shumë të lumtur.

Por keni pyetur ndonjëherë se kush është nëna saj në jetën reale!? Ajo është një grua tejet e bukur dhe atraktive.

Mine Gökyıldız, është nëna e vërtetë e Melekut e cila e admiron aktrimin e bijës së saj pavarësisht moshës së re. Nëna e vërtetë e Melekut u lind në vitin 1984, e cila shpesh ndan fotografi në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni fotografitë e mëposhtme./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu