Ballina Etiketimet Serish

Etiketim: serish

Mblidhen sërish ish ushtarët UÇK-së në Kumanovë

Sonte në Kumanovë është duke u zhvilluar një takim i ri me ish ushtarët e UÇK-së nga rajoni i Kumanovës dhe Likovës, ku po...

Sulm i ri në një xhami në Stamboll: Dy persona dërgohen...

Pas sulmit të mbrëmshëm në Stamboll ku u vranë 39 persona në një lokal nate, Turqia është goditur sërish. Një sulm i armatosur ka ndodhur...

Rasti “Kumanova”, sërish keqtrajtohen të akuzuarit

Demë Shehu dhe Elham Arifi janë dy të akuzuarit në rastin e Lagjes së Trimave që janë keqtrajtuar sot gjatë transportit nga burgu i...

Lajmet e fundit