Ballina Etiketimet Sfide

Etiketim: sfide

“VMRO-DPMNE para një sfide serioze”

VMRO-DPMNE ndodhet para një sfide serioze se në çfarë mënyre dhe me kë ta formojë qeverinë e re, pohojnë ish kryetarët e kuvendit të...