Ballina Etiketimet Shba dhe izraeli

Etiketim: shba dhe izraeli

Kina kundër SHBA-ve: Bën thirrje për krijimin e një shteti palestinez...

Presidenti kinez Xi Jinping bëri thirrje të enjten për krijimin e një shteti palestinez në kufijë e para luftës së vitit 1967, në përpjekje...

Lajmet e fundit