Ballina Etiketimet Shefi

Etiketim: shefi

Arrestohet një person me iniciale të njëjta me Mijallkovin, a është...

Gjykata Penala ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve edhe për dy të dyshuar për sulmin në Kuvend më 27 prill. “Gjatë ditës së...

Shefi i CIA-s, vizitë “blic” në Tiranë, takoi Ramën, Nishanin dhe...

John Brennan, Drejtori i CIA-s ka kryer një vizitë blic në kryeqytetin shqiptar duke takuar të gjithë krerët më të lartë të shtetit për...

Shefi i shtabit te BDI-së e pranoi se 15 vite në...

Në web-faqen zyrtare të Bashkimit Demokratik për Integrim kanë bërë të ditur takimet e sotme elektorale të kësaj partie, ku ditën e sotme ata kanë...

Shefi i NATO-s: Keqardhje për viktimat e bombardimeve më 1999

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të mërkurën se beson në bashkëpunimin ndërmjet NATO-s dhe Serbisë në përballjen me sfidat e përbashkëta...

Lajmet e fundit