Ballina Etiketimet Shendetesore

Etiketim: shendetesore

Sela në gjendje të mirë shëndetësore, në spital kanë mbetur vetëm...

Gjendja shëndetësore e kryetarit të LR-PDSH-së Ziadin Sela është stabile. Ai vazhdon të kurohet në repartin e neurokirurgjisë në klinikën e Tetovës. Drejtuesi i...

LSDM premton Qendër të re klinike universitare në Shkup

Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë nëpërmes një kumtese zotohen se do të ndërtojnë një Qendër të re klinike universitare në Shkup. Nga aty premtojnë se...

50 punësime parazgjedhore në Qendrën Shëndetsore në Shkup

Në Qendrën Shëndetësore në Shkup javën e kaluar janë punësuar 50 mjek dhe motra medicinale. Ata janë sistemuar që të punojnë në Ndihmën e...

Lajmet e fundit