Ballina Etiketimet Shkolla ne maqedoni

Etiketim: shkolla ne maqedoni

LSDM: Plazhet dhe pushimet më të rëndësishme se nxënësit për Ministrin...

LSDM-ja opozitare ka akuzuar Ministrinë e Arsimit për mosfurnizimin e nxënësve me materialet shkollore. Zëvendës ministri i arsimit, Spiro Ristivski, që është kuadër i VMRO-DPMNE-së,...

Lajmet e fundit