Ballina Etiketimet Shpejt

Etiketim: shpejt

Gruevski: VMRO-ja shumë shpejtë do të kthehet në pushtet

LSDM-ja erdhi në pushtet pa ndihmë të qytetarëve, me ndihmë të jashtme, ndërsa tani po vijnë zgjedhjet lokale dhe pengesë të vetme e kanë...

Zaev dhe Ahmeti: Shpejtë do kemi zgjidhje të situatës (VIDEO)

Dy liderët e partive politike Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti konfirmuan se zhvillojnë takime të vazhdueshme në Kuvend në kuadër të gjetjes së një...

Si të mbeteni shtatzënë më shpejt, më sigurt dhe krejt kjo...

Të mbetesh shtatzënë me të vërtetë është një gjë e lehtë. Sidoqoftë, shtatzënia shpeshherë është e vështirë kur kemi probleme shëndetësore. Sidoqoftë, gjithmonë është e...

Lajmet e fundit