Ballina Etiketimet Shpetim idrizi

Etiketim: shpetim idrizi

INTERVISTA/ Rama e barazoi me Idrizin, ja përgjigja e Metës

Gjatë intervistës në Top Shoë, kreu i qeverisë Edi Rama theksoi se koalicioni i sotëm qeverisës ka tre koka duke nënkuptuar veten, Ilir Metën...

Idrizi flet për tensionet me Greqinë: Habitem me ata që na...

Kreu i PBDNJ-së, Shpëtim Idrizi i ftuar në “Ora Neës” ka folur lidhur me debatet dhe tensionimin e marrëdhënieve me Greqinë. Ai është treguar...

Idrizi i drejtohet ministrit të Jashtëm grek: Je tigër prej letre!

Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, ka folur sërish me tone të ashpra ndaj deklaratës së ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias...