Ballina Etiketimet Shqiperia etnike

Etiketim: shqiperia etnike

Organizimi i shqiptarëve në Perandorinë Osmane dhe përqindja që zinin ato...

Për qindra vjet me radhë nga pikëpamja administrative trojet shqiptare ishin përfshirë në ejaletin e madh të Rumelisë, i cili ishte krijuar qysh në...

Agim Bahtiri: Kurti do të jetë kryeministër i Shqipërisë së Madhe

Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri që vije nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se Albin Kurti do të jetë kryeministër i...

Lajmet e fundit