Ballina Etiketimet Shqiponje

Etiketim: shqiponje

Shqiptarët e Maqedonisë bëjnë shqiponjën, ja çka thotë Armata maqedonase (FOTO)

Fotografia që është përhapur në rrjetet sociale dhe në disa portale, ku shihen shiqptarët me uniforma të ushtrisë së Maqedonisë, duke bërë shqiponjën, ka...