Ballina Etiketimet Shteterore

Etiketim: shteterore

Reka: Partitë shqiptare të kërkojnë pozita të larta shtetërore

Profesori universitar dhe njohësi i proceseve politike në Maqedoni, Blerim Reka, ka vlerësuar se, pas rezultateve të zgjedhjeve të së dielës, në këtë shtet...