Ballina Etiketimet Shtetesia

Etiketim: shtetesia

Doni një nënshtetësi tjetër? Këto janë vendet që e shesin, ja...

Programe të ndryshme ekonomike po i lejojnë të huajt të blejnë në mënyrë të ligjshme një nënshtetësi apo një leje qëndrimi – në këmbim...

Pendarovski: Shëndetësia do të ndryshohet nga themeli dhe do t’u shërbejë...

Bartësi i listës së deputetëve në njësinë e parë zgjedhore, nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski, në kuadër të aktiviteteve parazgjedhore, sot theksoi se...

Lajmet e fundit