Ballina Etiketimet Si financohet levizja besa

Etiketim: si financohet levizja besa

Lëvizja BESA, shpenzime maramëndëse për fushatë

Zyrtarisht jemi në ditët e para të fushatës elektorale të zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare në Maqedoni dhe sapo kanë nisur aktivitetet e para partiake,...