Ballina Etiketimet Situata e renduar ne shqiperi

Etiketim: situata e renduar ne shqiperi

Situata e rënduar në Shqipëri, më e keqja pritet të ndodhë...

Prej ditës së djeshme Shqipëria është përfshirë nga një valë reshjesh atmosferike, që kanë shkaktuar përmbytje dhe gjendje të rënduar në shumë prej qyteteve...