Ballina Etiketimet Skandali i ademit

Etiketim: skandali i ademit

Ismail Sinani godet Abdilaqim Ademin: E mban mend kur haje petë...

Reagimet për skandalin e Abdilaqim Ademit kanë qenë të shumta dhe të ndryshme, një reagim tjetër ka ardhur nga kryeredaktori i TV Shenja Ismail...