Ballina Etiketimet Skenari

Etiketim: skenari

Skenari serb në Maqedoni për të provokuar luftë me shqiptarët, duhej...

Mentor Mellova/INA Kapja e agjentit serb dhe ish-zëvendëshefit të shërbimit sekret serb BIA, Goran Zhivaljeviq në sallën e Kuvendit të Maqedonisë natën e 27 prillit...

Skenari i Ahmetit dhe Gruevskit, qeveria e vjetër deri në vjeshtë!

Derisa partitë politike po vazhdojnë konsultimet për qeverinë e re, kabineti i qeverisë së vjetër vazhdon të funskionoj me të gjitha beneficionet të cilat...

Vrasja e ambasadorit rus, ja skenarët që rrezikojnë Luftën e III...

Vrasja e ambasadorit rus në Turqi, Andrey Karlov, mund të çojë në një konflikt të armatosur mes dy shteteve. Edhe pse menjëherë vrasjes së...