Ballina Etiketimet Spastrime

Etiketim: spastrime

Pendarovski: Spastrime kadrovike do të ketë edhe në shëndetësi, arsim dhe...

Zoran Zaev njoftoi se kur ai do të vijë në pushtet do të bëjë rizgjedhje të plotë të gjyqësorit, kurse kolegu i tij partiak...

Lajmet e fundit