Ballina Etiketimet Stamboll

Etiketim: stamboll

Erdogani për sulmin: Po tentojnë të na e shkatërrojnë moralin e...

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, e ka përshkruar sulmin e mbrëmshëm në Stamboll si tentim për ta shkatërruar moralin e Turqisë dhe për...

SHBA, BE dhe NATO i ofrojnë ndihmë shtetit turk

Viti i ri ka nisur me viktima në shtetin turk. Sulmi është dënuar nga SHBA, NATO si dhe Federica Mogerini, përfaqësuese e lartë e...

Në Stamboll filloi festa e pavarësisë (FOTO)

Me një program festiv të pasur me poezi, këngë e valle, Unioni Studentor Shqiptar në Stamboll sonte organizoi program festiv për 106 vjetorin e...

Lajmet e fundit