Ballina Etiketimet Stamboll

Etiketim: stamboll

Vajza që u vra në sulmin e Stambollit, e kishte parashikuar...

Një viktimë e sulmit terrorist në Stamboll, duket se kishte parashikuar vdekjen e vet duke postuar një mesazh interesant në rrjetet sociale një ditë...

Dëshmitari rrëfën ferrin e Stambollit: U shtira si i vdekur 20...

Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë naten e Vitit të Ri në “Reina”,ishte...

Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Unë dhe fëmijët mësuam për...

Eshtë arrestuar mëngjesin e sotëm gruaja e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifikuar mbarë kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke,...

TRAGJEDIA- Do festonin fejesën, por plumbat i ndanë (FOTO)

Në mesin e viktimave te masakres ne Stamboll ishte një çift turk i sapofejuar, Mustafa Sezgin Seymen dhe Sezen Arseven, të cilët kishin dalur...

Tmerri në Stamboll/ Mes viktimave një shqiptar, dy të tjerë u...

Në mesin e viktimave dhe të plagosurve nga sulmi me armë në lokalin e natës në Stamboll ishin edhe tre persona me origjinë shqiptare....

Njeriu i afërt i Erdoganit: Sulmin në Stamboll e organizoi SHBA-ja!...

Shteti turk e ka nisur vitin e ri me viktima si pasojë e një sulmi terrorist në një lokal nate në Stamboll. Deri më tani...

Panik në Stamboll, njerëzit janë hedhur në det për t’u shpëtuar...

Dhjetëra persona në momentin e sulmit terrorist në klubin e natës në brigjet e Bosforit në Stamboll janë hedhur në det për të shpëtuar...

Nuk ka viktima nga Maqedonia në sulmet teroriste në Stamboll

Sulmet e fundit teroriste që kanë ndodhur në Stamboll të Turqisë, pas kanë lënë shumë viktima shtetas të huaj por edhe turq, informon...

Sulm i ri në një xhami në Stamboll: Dy persona dërgohen...

Pas sulmit të mbrëmshëm në Stamboll ku u vranë 39 persona në një lokal nate, Turqia është goditur sërish. Një sulm i armatosur ka ndodhur...

BE zotohet të parandalojë sulme terroriste si të Stambollit

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, e ka dënuar sulmin e mbrëmshëm terroristnë njërin nga lokalet e Stambollit ku mbetën të vrarë...

Lajmet e fundit