Ballina Etiketimet Sulm terorist ne turqi

Etiketim: sulm terorist ne turqi

Sulm terrorist në një sallon dasmash në Gaziantep të Turqisë

Një shpërthim ka ndodhur në një sallon dasmash në qendrën e qytetit të Gaziantepit. Në vendin e ngjarjes janë dërguar shumë ambulanca dhe ekipe...