Ballina Etiketimet Takimit

Etiketim: takimit

Takimi i Fatos Nanos me Millosheviçin në Kretë, e vërteta e...

Samiti i Kretës i Nëntorit të vitit 1997 mes përfaqësuesve të shteteve Ballkanike në qytetin Iraklio, ku pati dhe një përballje mes kryeministrit të Shqipërisë...